Zahradní centrum Chuchelna

Zahradní centrum v Chuchelně se veřejnosti otevřelo v roce 2011, předcházelo mu dlouholeté úspěšné fungování Zahradnictví Akát, dnešního květinářství na Ostrově v Semilech, jež hned po promocích na brněnské univerzitě v roce 1998 založil majitel Roman Špidlen. O rostliny se zajímal už od útlého dětství, vždy rád trávil čas venku a zahradničení se brzy stalo jeho koníčkem, který ho provázel po celou dobu vzdělávání, a při výběru dalšího studia byla jasnou volbou zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Lednici, kde při studiu všeobecného zahradnictví dosáhl nejvyššího možného vzdělání v oboru. Byl vůbec prvním, kdo zde nabízel komplexní zahradnické služby i s potřebným zbožím. Prostory v Akátu začaly být rychle se rozvíjející službě brzy malé, proto přišel záměr rozšířit svou působnost a získat velký prostor, kde by bylo možné realizovat vše na jednom místě.

Datum

13 srpen, 2022

Role

Tvorba videa

Dodatečný popis

Natáčení videa k propagaci dechberoucího operního představení Rusalka, které probíhalo již tradičně v nádherném prostředí přírodního divadla na rybníce v Zahradním centru v Chuchelně.

Datum

28 prosinec, 2021

Role

Tvorba webových stránek

Dodatečný popis

Nové webové stránky, kde je možné najít pravidelné aktuality.

Zde si je můžete prohlédnout.

Datum

10 říjen, 2021

Role

Tvorba videa

Dodatečný popis

Druhý říjnový víkend proběhl v Zahradním centru již 7. ročník tradičního Dýňobraní. Krásné počasí přímo vybízelo strávit volný čas venku na čerstvém vzduchu a užívat si podzimního sluníčka, a tak do Chuchelny dorazilo více než tisíc návštěvníků, na něž čekalo vyřezávání dýní, navlékání korálků, dřevosochání, dřevěný kolotoč a projížďky na lodičce.