FAQ

Snažili jsme se všechno pořádně vysvětlit, ale pokud si ještě nejste úplně jistí. Zde jsou odpovědi na obvykle otázky, které dostáváme.

Nejdříve musíme rozhodnout, zda záběry natáčíme nebo video tvoříme z licencované databáze. Natáčení bývá jednodenní a pro kratší videa stříhaní obvykle trvá i se schválením klienta 3 pracovní dny.

Každý projekt je jiný, ale odvíjí se to od času na něm stráveném a vybavení, které je na to potřeba použít. Například tvorba promo videa, které natočíme za jeden den a nastříháme během tří, bude stát 15 000Kč. Zde se můžete kouknout na ukázku.

Pokud chcete vědět víc informací, tak můžete napsat zprávu na Facebook MF Sushi Semily. A pokud jste na lovu, tak v sekci O MNĚ se nachází odkaz na poslední hádanku, jejíž odpověď nám pošlete do zprávy.

Do této situace se nejspíš nedostaneme, protože jste jako klient součástí procesu tvorby. Od prvního náhledu až po konečný produkt máte možnost korigovat naší práci.

Pokud není potřeba získat záběry přímo u vás, pak je možné zpracovat projekt podle vašich představ aniž bychom se potkali. Podívejte se napřiklad na toto video pro dánskou kosmetickou firmu. Zádání proběhlo přes email a během 2 týdnů bylo video na jejich webových stránkách.

Ano, jsme plátci DPH, a proto je možné nakoupit naše služby na fakturu.

Pracujeme na různých místech po České republice. Není problém natáčet třeba i v Brně nebo v zahraničí, kde už jsme také několik zakázek dokončili. I když nejste z okolí Semil, neváhejte se ozvat.

Pojďme spolu pracovat na vašem dalším projektu!

I když jste nenašli přesně to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat, protože nové výzvy jsou ty, které nás baví nejvíc!